شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه
 
ایرکوپدیا اطلاعات شرکت شعب و نمایندگی ها محصولات استاندارد و گواهی حرفه ای اخبار تماس با شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه
 
بانک پارسیان

سامانه مخابرات ایران 118
اطلاعات شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه
نام شرکت : شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه
فرد مسئول : علیرضا حاجی نوروزی
نوع شرکت : فروشنده
تلفن : 021-66749400
فاکس : 021-66749475
آدرس : تهران - خیابان حافظ، کوچه ازهری، شماره 14
وب سایت : http://www.csdiran.com
استان : تهران
شهر : تهران
توضیحات : موضوع شركت "سپرده گذاري مركزي اوراق بهادار و تسويه وجوه" عبارت است از: 1- افتتاح و نگهداري حساب وجوه و اوراق بهادار بازارهای خارج از بورس، بورس‌هاي اوراق بهادار و كالايي متعلق به سهامداران ، كارگزاران، ساير نهادهاي مالي و اشخاص حقيقي و حقوقي. 2- درج، كدگذاري، نگهداري، تسويه و پاياپاي معاملات کالاها، اوراق بهادار و سایر ابزارهای مالی. 3- سپرده‌گذاري و امانت‌پذيري انواع اوراق بهادار در سامانه عملياتي شركت. 4- سپرده نمودن اوراق بهادار وثيقه شده نزد هر شخص حقيقي يا حقوقي ذينفع و ايجاد تسهيلات لازم براي اشخاص ذينفع جهت كنترل سپرده‌ها به منظور اطمينان بخشي از عملكرد شركت و فك رهن اوراق مذكور به درخواست ذينفع وثيقه. 5- قرض دهي، قرض‌گيري و هرگونه مبادله اوراق بهادار به عنوان واسطه. 6- تهیه و ارائه گزارش‌های مورد نیازکارگزاران و مشتریان 7- به كارگيري شيوه‌هاي مناسب و ابزارها و روشهاي الكترونيكي در تسویه وجوه و پایاپای اوراق بهادار. 8- انجام اقدامات شرکتی برای شرکت¬های سهامی عام از جمله: - الف) ثبت و نگهداري اسامي و سوابق مالكين اوراق بهادار و ارائه كليه خدمات مرتبط با آن به ناشرين اوراق بهادار. - ب) تهيه و ارائه اطلاعات مورد نياز. - ج) برگزاري مجامع شركتهاي پذيرفته شده در بورس و بازارخارج از بورس وانجام كليه امور مربوط به آن. - د) دريافت اطلاعات مربوط به تشكيل مجامع و اعلام آن به اشخاص ذينفع. - ه) دريافت اطلاعات مربوط به تقسيم سود و انجام اقدامات و ايجاد تسهيلات لازم جهت توزيع آن. - و) دريافت اطلاعات مربوط به حق تقدم خريد سهام و انتشار و ارسال آن جهت سهامداران. 9- انجام خدمات تسويه وجوه، پایاپای، سپرده گذاری و امانت پذيري اوراق بهادار خارجی. 10- ارائه خدمات تخصصي به بورس های اوراق بهادار، بازارهای خارج از بورس، بورس های کالایی، ناشران اوراق بهادار، كارگزاران و ساير فعالان بازار اوراق بهادار. 11- انجام كليه عمليات و معاملات مجاز مالي، خدماتي، مشاوره‌اي و تجاري مربوط به بورس های اوراق بهادار، بورسهای کالایی و بازارهای خارج ازبورس. 12- همكاري با بورسهاي منطقه اي و جهاني و نهادهاي مرتبط با آنها. 13- دريافت هر مبلغ وام، تحصيل هرگونه دارايي منقول يا غير منقول، حقوق يا امتياز و انجام هرگونه معامله از قبيل خريد، فروش، اجاره و رهن و ... كه در راستای موضوع فعالیت شركت لازم يا مفيد باشد. 14- ايجاد و اداره صندوق تضمين تسويه. 15- پذیرش انبارها، نظارت برفعالیت آنها و انجام عملیات مربوط به انبارها که در جهت تسهیل داد و ستد معاملات در بورس‌های کالایی انجام می‌شود. 16- اجرای سایر وظایفی که مطابق قانون و مقررات بعهدة شرکت گذاشته شده یا می‌شود.
پست الکترونیک : info@csdiran.com
 
ارسال پیام

جستجوی پیشرفته
درج اطلاعات مربوط به کسب و کار در سایت ایرکوپدیا رایگان بوده و مسئولیت آن با ثبت کننده می باشد؛ لطفاً در ارزیابی اعتبار و صحت اطلاعات ثبت شده دقت کافی را مبذول فرمایید.
طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط طراحی سایت در 24 ساعت
Copyright (c) 2011 ircopedia.com